Šriftas
A A A

Medicinos darbuotojų diena 2017

Ketvirtadienį (04.27) Raudondvario dvaro menų inkubatoriaus salėje paminėta Medicinos darbuotojų diena.

Į renginį gausiai susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jis pasidžiaugė, kad Kauno rajono savivaldybės sveikatos priežiūros paslaugos vertinamos gerai, sergamumo ir mirtingumo, išskyrus mirtingumą dėl eismo įvykių, rodikliai yra vieni geriausių šalyje.

Medikus taip pat pasveikino Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė, Lietuvos sveikatą stiprinančių ligoninių asociacijos prezidentė, habil. dr. Irena Misevičienė.

Kaip ir kiekvienais metais buvo Kauno rajono mero statulėlėmis ir padėkos raštais buvo apdovanotos geriausiai dirbusios medicinos įstaigos bei medicinos darbuotojai.

V.Makūnas įteikė apdovanojimą VšĮ Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centrui „Už pastangas tapti pacientams patrauklia įstaiga“ atnaujinant Neveronių ambulatoriją.

Už sąžiningą, ilgametį ir stropų darbą Kauno rajono savivaldybės mero padėka įteikta VšĮ Pakaunės PSPC dantų technikui Zenoniui Klebauskui.

Sveikinimus ir padėkas vainikavo šventinis El FUEGO koncertas.