Šriftas
A A A

Piešinių parodos atidarymas Raudondvario ambulatorijoje

VšĮ Pakaunės PSPC Raudondvario ambulatorijoje 2017 m. gruodžio 11 d. atidaryta vaikų piešinių paroda „Ką darau, kad augčiau sveikas“. Atnaujintas Raudondvario ambulatorijos vaikų gydytojo kabinetas ir laukiamasis pasipuošė jaunųjų dailininkų piešiniais.

Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Valdas Oniūnas pasidžiaugė, kad piešinių konkurse vaikai dalyvavo labai noriai – komisija gavo daugiau kaip pusantro šimto darbų. Piešinius piešė Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokyklos-darželio, Raudondvario progimnazijos mokiniai ir mažieji Raudondvario lopšelio darželio „Riešutėlis“ auklėtiniai.

Konkurso nugalėtojus atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais apdovanojo konkurso rėmėjos – LR Seimo narė Raminta Popovienė bei savo labdaros ir paramos fondui vadovaujanti Aurelija Makūnienė.

Raudondvario ambulatorijos darbuotojus ir konkurso dalyvius pasveikino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Jis pasidžiaugė gražėjančia ambulatorija, nuoširdžiu ir rūpestingu Raudondvario ambulatorijos kolektyvu. Įteikė padėką Raudondvario ambulatorijos vedėjai Vitai Minelgienei.

Renginyje apsilankė ir vienas populiariausių raudondvariškių – Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras Leonas Milčius. Tądien jis šventė 75-ąjį gimtadienį. Susirinkusieji sveikino jubiliatą ir linkėjo jam sveikatos.

Didelius ir mažus Raudondvario gyventojus kviečiame apžiūrėti ir pasidžiaugti nuoširdžiais ir kūrybiškais vaikų darbeliais – „Ką darau, kad augčiau sveikas“ ir apsilankyti spalvingame ir atnaujintame vaikų gydytojo kabinete.