Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Direktoriaus kreipimasis

VIEŠOJI ĮSTAIGA PAKAUNĖS PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRAS DIREKTORIAUS KREIPIMASIS DĖL KORUPCIJOS APRAIŠKŲ

Gerb. VšĮ Pakaunės PSPC pacientai,

VšĮ Pakaunės PSPC ypatingas dėmesys skiriamas ne tik pacientų gydymo kokybei, profesiniams medikų poreikiams, bet ir korupcijos prevencijai.
VšĮ Pakaunės PSPC administracija yra suinteresuota, kad įstaigoje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą), todėl asmenis, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika įstaigoje, kviečia netylėti, o apie tai pranešti.
Įstaigos administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.
Laikinai atsakinga už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą VšĮ Pakaunės PSPC – L.e.pavaduotojos pareigas Milda Knezienė (8-37)207951.
Pažymime, jog geriausia padėka medicinos darbuotojui yra Jūsų geras žodis ir nuoširdi šypsena.

VšĮ Pakaunės PSPC
Direktorius,
Valdas Oniūnas

Elgesio kodekso taisyklės

Korupcijos priemonių planas

VšĮ Pakaunės PSPC Korupcijos prevencijos programa

Atnaujinta 2019-02-21 19:21